Haber

İSTANBUL-SULTANGAZİ’DE SİLAHLI KAVGA, 5 ARACA MERMİ İSABET ETTİ

SULTANGAZİ’de iki grup arasında çıkan kavgada silahlar kullanıldı. Kavgada şans eseri yaralanma ve can kaybı olmazken, park halindeki 5 araca mermi isabet etti. Polis ekipleri olay sonrası kaçan şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı.

Olay, Esentepe Mahallesi’nde saat 23.00 sıralarında meydana geldi. Teze nazaran, iki küme ortasında şimdi bilinmeyen nedenle arbede çıktı. Bir müddet sonra taraflar birbirlerine silahla karşılık verdi. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis grubu sevk edildi. Bu ortada şüpheliler süratle olay yerinden kaçtı. Olay yerine gelen polis grupları yaptığı incelemede iki kümenin ortasında çıkan silahlı arbedede park halindeki 5 araca mermi isabet ettiğini tespit etti. Polis takımları olay yerinde ayrıntılı inceleme yaparken, etrafta çok sayıda boş kovan bulundu. İş yerlerinin güvenlik kameralarını inceleme altına alan polis, şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı.

“ÇATIŞMA OLMUŞ, BALKONA DAHİ ÇIKAMADIK”Aracına mermi isabet eden Oğuz Yılmaz, “Yan tarafta oturuyoruz evimiz orada. Havai fişek sesi gibi ses geldi. Meğerse silah sesiymiş. Büyük bir çatışma olmuş. Sesleri de duyduk ama ne olduğunu anlamadık biz. Eve kapandık, balkona dahi çıkamadık. Komşular aradı, senin arabanda da isabet var dediler. Duyduğumuz kadarıyla yaralı yok. 5 araçta isabet var. En büyük hasar bizde var” dedi.

– İstanbul

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu